Respondent

Dostałem zaproszenie do wypełnienia ankiet. Nie chcę oceniać ani siebie ani innych. Co z anonimowością? Co oni zrobią z moją ankietą? Co będzie w raporcie?

Pytania i odpowiedzi

Kolejne pytania i odpowiedzi będziemy dodawać na bieżąco ...


Co się stanie z wypełnioną przeze mnie ankietą?

Na początek otrzymasz pocztą elektroniczną zaproszenie do udziału w ocenie 360. Będzie ono zawierało adres strony internetowej, kod jednorazowego dostępu do badania oraz instrukcję, w jaki sposób wziąć udział w ocenie.

Po wypełnieniu ankiety w narzędziu badawczym, twoja informacja zwrotna zostanie zarejestrowana pod przypisanym tobie kodem i umieszczona w danych od odpowiedniej grupy respondentów. Wszystkie wyniki respondentów z danej grupy np. podwładnych zostaną uśrednione i w tej postaci trafią do raportu wygenerowanego po badaniu.

Ankiety wypełnione przez respondentów w internetowym narzędziu badawczym nie są przetwarzane indywidualnie, z wyjątkiem formularzy z grupy: zwierzchnicy, w której często występuje jedna osoba i ona ma świadomość tego, iż jej ocena nie jest anonimowa.

Jeśli badanie jest wypełniane na formularzach papierowych, to należy na nich wpisać kod dostępu i relację z osobą badaną. Gotowe dokumenty trafiają do osoby, która wprowadza dane do narzędzia badawczego. Poprawność wprowadzenia danych podlega weryfikacji. Następnie ankiety są niszczone. Po badaniu nie ma dostępu do pojedynczych formularzy.


Menedżer

Zarządzasz firmą. Zastanawiasz się, co zrobić, by poprawić wydajność pracy i jakość relacji międzyludzkich w organizacji. Chcesz, by rozwój pracowników był inwestycją.

Pójdź tą ścieżką

Pracownik HR

Profil kompetencyjny, ankiety, raporty! Tyle na głowie, a czasu na wykonanie tak niewiele. Czy ktoś może zrobić to za mnie? Potrzebuję wsparcia.

Pójdź tą ścieżką

Respondent

Dostałem zaproszenie do wypełnienia ankiet. Nie chcę oceniać ani siebie ani innych. Co z anonimowością? Co oni zrobią z moją ankietą? Co będzie w raporcie?

Pójdź tą ścieżką

Student

Słyszałem, że ocena 360 stopni świetnie sprawdza się w diagnozie potencjału zasobów ludzkich. Prosta, szybka, daje ciekawe wyniki. Chcę wiedzieć więcej o metodzie.

Pójdź tą ścieżką