Student ocena 360

Ocena 360 - wprowadzenie

Doświadczenie związane z wykorzystaniem metodologii oceny 360 stopni w procesach badań kompetencji menedżerskich zdobywamy już od kilku lat. Nasza działalność samorozwojowa przebiega w kierunkach:

  1. doskonalimy program do badań 360 stopni działający online w domenie http://ebadanie.com/
  2. doskonalimy wiedzę i umiejętności z udzielania informacji zwrotnej po ocenie w oparciu o wygenerowane automatycznie rapoty po ocenie 360. Pozwala nam to również aktywnie podchodzić do rozwiązywania różnorodnych problemów z zarządzania ścieżkami rozwoju pracowników organizacji
  3. przenosimy zdobycze wiedzy z obszaru rozwoju kompetencji pracowniczych do narzędzi badawczych, co pozwala nam oferować najbardziej odpowiednie dla organizacji narzędzie informatyczne.
  4. prowadzimy szkolenia z zakresu diagnozy i rozwoju kompetencji pracowniczych oraz publikujemy w różnych mediach artykuły poświęcone tej tematyce.

Doświadczenie życiowe pokazuje, iż wiele z pytań odnośnie metodologii prowadzenia ocen kompetencji pracowniczych oraz udzielania informacji zwrotnej po ocenie często powtarza się, więc zdecydowaliśmy stworzyć katalog Wiedza o ocenie 360, w którym będziemy umieszczać różne informacje poszerzające wiedzę czytelników o metodzie badawczej. Niektóre z umieszczonych tekstów były już wcześniej prezentowane na seminariach, konferencjach oraz różnych mediach, a niektóre stanowią część przygotowywanej własnie naszej publikacji książkowej na te tematy naszego autorstwa.

Zapraszamy do lektury zarówno wstępnych informacji jak również ścieżek tematycznych poświęconych ocenie 360.


Menedżer

Zarządzasz firmą. Zastanawiasz się, co zrobić, by poprawić wydajność pracy i jakość relacji międzyludzkich w organizacji. Chcesz, by rozwój pracowników był inwestycją.

Pójdź tą ścieżką

Pracownik HR

Profil kompetencyjny, ankiety, raporty! Tyle na głowie, a czasu na wykonanie tak niewiele. Czy ktoś może zrobić to za mnie? Potrzebuję wsparcia.

Pójdź tą ścieżką

Respondent

Dostałem zaproszenie do wypełnienia ankiet. Nie chcę oceniać ani siebie ani innych. Co z anonimowością? Co oni zrobią z moją ankietą? Co będzie w raporcie?

Pójdź tą ścieżką

Student

Słyszałem, że ocena 360 stopni świetnie sprawdza się w diagnozie potencjału zasobów ludzkich. Prosta, szybka, daje ciekawe wyniki. Chcę wiedzieć więcej o metodzie.

Pójdź tą ścieżką