Student ocena 360

Ankieta badawcza 360 stopni

metodologia oceny 360 stopni

Zebranie informacji zwrotnej (feedback) od otoczenia oraz samoocena

Badanie potencjału menedżerów metodą wieloźródłową (ocena 360 stopni) przeprowadza się w oparciu o kwestionariusz badania z kilku pozycji pozycji percepcyjnych takich, przykładowo, jak:

  • Samoocena badanego – każdy z badanych dokona samooceny,
  • Ocena ze strony przełożonych/menedżerów – poprosimy o ocenę bezpośredniego przełożonego badanego,
  • Ocena ze strony podwładnych – poprosimy o ocenę bezpośrednich podwładnych badanego,
  • Ocena ze strony klienta (klienta wewnętrznego)/dostawcy – poprosimy o ocenę osoby na co dzień współpracujące z badanym w charakterze klientów lub dostawców,
  • Ocena ze strony innych współpracowników – poprosimy o ocenę inne wskazane przez Państwa osoby

Każda z osób biorących udział w badaniu 360 wraz z prośbą o wypełnienie ankiety otrzymuje informacje o celu i metodologii diagnozy, kod dostępu do ankiety na internetowej platformie badawczej. Kwestionariusz badania 360 może zawierać – obok oceny wybranych kompetencji menedżerskich – również miejsce na wpisanie uwag dotyczących silnych stron bądź obszarów wymagających dalszego rozwoju menedżera.

Skala i opisy ocen do badania 360 zostają uzgodnione w trakcie prac nad personalizacją narzędzia badawczego lub też można skorzystać z naszego modelu kompetencyjnego.


Menedżer

Zarządzasz firmą. Zastanawiasz się, co zrobić, by poprawić wydajność pracy i jakość relacji międzyludzkich w organizacji. Chcesz, by rozwój pracowników był inwestycją.

Pójdź tą ścieżką

Pracownik HR

Profil kompetencyjny, ankiety, raporty! Tyle na głowie, a czasu na wykonanie tak niewiele. Czy ktoś może zrobić to za mnie? Potrzebuję wsparcia.

Pójdź tą ścieżką

Respondent

Dostałem zaproszenie do wypełnienia ankiet. Nie chcę oceniać ani siebie ani innych. Co z anonimowością? Co oni zrobią z moją ankietą? Co będzie w raporcie?

Pójdź tą ścieżką

Student

Słyszałem, że ocena 360 stopni świetnie sprawdza się w diagnozie potencjału zasobów ludzkich. Prosta, szybka, daje ciekawe wyniki. Chcę wiedzieć więcej o metodzie.

Pójdź tą ścieżką