Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Wspieramy naszych Klientów w rozwiązywaniu problemów technicznych, które pojawiają się zarówno na etapie konfigurowania projektu badawczego jak również na etapie jego realizacji.

 Formularz kontaktowy

Pomóż nam skierować Twoje pytanie do odpowiedniej osoby. Wprowadź kod dostępu do ankiety, której problem dotyczy, a następnie opisz go i wyślij formularz. Nie zapomnij pozostawić nam swojego numeru telefonu lub adresu email!

Możesz również wysłać wiadomość bezpośrednio ze swojej skrzynki email


 Formularz kontaktowy

Pomóż nam skierować Twoje pytanie do odpowiedniej osoby. Wprowadź hasło do poczty, które przesłamy naszym Klientom i opisz problem. Zadzwonimy pod numer telefonu lub napiszemy wiadomość pod adres email zawarte w Twoich ustawieniach.

Możesz również wysłać wiadomość bezpośrednio ze swojej skrzynki email


 Formularz kontaktowy

Opisz problem, w sprawie którego starasz się skontakować z obsługą serwisu i pozostaw dane kontaktowe (telefon lub email). Jeśli możemy ci pomóc, to zrobimy to tak szybko jak to możliwe.

Możesz również wysłać wiadomość bezpośrednio ze swojej skrzynki emailZostań Klientem

Korzystanie z narzędzi badawczych dostępnych online jest całkowicie darmowe. Firma zarządzająca serwisem świadczy usługi wsparcia technicznego dla swoich Klientów i ich respondentów. Przejdź na stronę cennika usług dodatkowych i kup usługę profesjonalnego wsparcia technicznego.