ebadanie.com - firma

Firma o sobie

Serwis ebadanie.com jest stworzony i administrowany przez firmę ABCDN.

Aktywność biznesowa obejmuje obszary takie jak:

  • wspieranie rozwoju organizacji poprzez podnoszenie jakości ich kadr, diagnozę stanu oraz wyznaczanie kierunków rozwoju,
  • wspieranie rozwoju organizacji poprzez dostarczanie informacji z zakresu badań rynkowych,
  • poprawę efektywności wykorzystania zasobów organizacji w oparciu o autorskie narzędzia informatyczne.

Tyle mówi biznesplan. A w praktyce? Działamy tak: tworzymy dedykowane dla organizacji oprogramowanie do ocen kompetencji pracowniczych, prowadzimy zarówno oceny 180 stopni jak i odmiany metod 360 , udzielamy informacji zwrotnej po badaniu, wspieramy organizację w pozyskaniu najbardziej odpowiedniej firmy szkoleniowej i po monitorujemy osiągane zmiany w organizacjach.

Drugim obszarem naszej aktywności są badania satysfakcji pracowniczej oraz satysfakcji klienta. Stworzyliśmy także oprogramowaie do analizy danych pochodzących z ankiet ewaluacji szkoleń, które po dostosowaniu do potrzeb organizacji jest wykorzystywane do szybkiego przetwarzania danych po szkoleniu. Dzięki niemu uczestnicy szkoleń dostali wreszcie to, na czym im najbardziej zależy: prawdziwie anonimowe, dostępne przez internet ankiety ewaluacyjne szkoleń, a działy HR zostały zwolnione z kosztownego procesu przetwarzania tych danych.

Największym majątkiem ebadanie.com są tworzący ją i mający wizję jej rozwoju ludzie. Nasze doświadczenie zdobywaliśy w różnych miejscach. Doradztwem biznesowym zajmujemy się od kilku lat, co pozwoliło nam osiągnąć na tym polu wiele sukcesów. Poznaj nas, ludzi tworzących ten serwis, dzięki wpisom w blogu: Otoczenie szkoleń .